Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, mit jelenthet...

Valaki segítsen, mit jelenthet ez az üzenet és ezmiatt lehet talán a kékhalál?

Figyelt kérdés

másodjára volt ilyen kékhalálos dolog, megnéztem műveletközpontban milyen hibákat jelez és volt egy olyan ami a nyomtatóval kapcsolatos szóval fogtam letöröltem ezzel kapcsolatban vmi multifunkciónális drivert kellett volna letölteni amugy, de ki ír egy ilyet is:


Download and install the driver for your power management system

Your power management system is missing a driver.


Follow these steps to solve this problem:


Tap or click to download the driver from the ASUSTeK Computer Incorporated website


ez valami komoly?


2012. okt. 19. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, hiányzik az energiagazdálkodáshoz szükséges driver, asus oldaláról le kell tölteni, eszközkezelőben van sárga felkiáltójel?
2012. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nincs, nem látok sehol

hát jó akkor megpróbálom nem elbénázni és leszedni vhogy, de egyébként hogy lehet h csak most írja ki? eddig volt talán vagy hogy van ez, frissíteni kell?

2012. okt. 19. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Chipset driver telepítve van?
2012. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem nincs mert nem találom
2012. okt. 19. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!