Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom olcsóbban megoldani?

Hogyan tudom olcsóbban megoldani?

Figyelt kérdés

Kezdő fotósként szeretnék megismerkedni a stúdió használatával is. Először kezdeném a háttér használatával...

Egyelőre, (amíg gyűjtöm a pénzt mindenféle kiegészítőre), mely az az anyag, amit háttérnek tudnék használni? Mi nem gyűrődik annyira?

Illetve olcsóbban hol tudok fehér fényű lámpát beszerezni? Nem kell (még), hogy stúdiólámpa legyen, csak mégis ami esetleg gyakorláshoz megfelelne.



2012. okt. 16. 01:02
 1/3 anonim válasza:

Linkelhetnék, de az milyen már:)

Az én első hátterem egy egyszerű, 200x220-as fehér lepedő volt, ami kivasalva tökéletesen megfelelt:) Ha nem szeretnéd, hogy nagyon gyűrődjön, akkor tudom ajánlani a rajzszöggel farúdhoz való rögzítést, azzal fel tudod tekerni, ha nem használod, és kevesebbet kell vasalni.

Fehér fényű lámpából nem mindegy, hogy milyet veszel, mert ha nem profi minőségű (márpedig olcsóért nem az), akkor a fehér nem is annyira fehér. Én néha még most is 500W-os praktikeres refikkel világítok, annak pont elég fénye van ahhoz, hogy ne kelljen nagyon lassú zárat, és szűk rekeszt használnom, és némi utómunkával fehér lesz az:)

2012. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszönöm! :)


Épp most jöttem haza az OBI-ból, vettem egy olcsóbb kisebb reflektort, egyelőre kisebb tárgyakhoz talán elég lesz. :)

2012. okt. 17. 10:50
 3/3 gratulalokhulyevagy válasza:
Szia! Papír hátteret ajánlok, kicsit drágább, mint a lepedő, de nagyságrendekkel jobb eredményt kapsz. A reflektorokat felejtsd el, profi munkára alkalmatlan (változó színhőmérséklet, stb). Ajánlok inkább valami olcsóbb hongkongi vakut ebayről, ilyen pl a yongnuo (bár itt meg a beállítófény fog hiányozni) Hajrá!
2012. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!