Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezeket a, , Ruha összeállításo...

Ezeket a, , Ruha összeállításokat" milyen képszerkesztő programmal csinálják?

Figyelt kérdés

[link]

szerintem ehhez a paint nem elég..


2012. okt. 14. 21:56
 1/5 algopirin ***** válasza:

Paint biztosan nem vagyis lehet azzal nem is kicsit rajzolni ha valaki eléggé mazohista.

Viszont profibb pixeles rajzprogrammal ami layeres egyszerűbb, én ugyan photoshopot mondanám de van ingyenes alternatíva is mint pl. a gimp.

A dolog zsír egyszerű, ezek a programok "rétegekkel" működnek olyan mintha egy-egy fóliát tennél egymásra és azt külön-külön mozgathatod effektezheted ahogy neked tetszik.

Az adott képen ami kell mondjuk neked csak egy nadrág "selectálod" és átrakod egy üres képre, másik képen amiről pl. egy kabát kell azt is "selectálod" és átakarod arra ahol már a nadrág van egy külön "fóliára" így mozgathatod őket tetszésed szerint vagy amit akarsz velük.

2012. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, algopirin!

Majd kipróbálom...

2012. okt. 15. 20:04
 3/5 A kérdező kommentje:
A gimp.com-ra felmetem, de nem igazán értem...
2012. okt. 15. 20:10
 4/5 A kérdező kommentje:

Találtam 1 online oldalt:

polyvore.com

ez direkt erre való

2012. okt. 21. 14:11
 5/5 anonim válasza:
nekem elég volt hozzá a paint.:DD (mostmár persze nem azzal csinálom...:DDD) ctrl+c ctrl+v hasznos.:D
2012. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!