Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak a laptop billent...

Mit csináljak a laptop billentyűzetemmel?

Figyelt kérdés
Véletlenül szörp ömlött a billentyűmbe, és néhány gomb nem működik rendesen.Más oldalakon láttam már olyat, hogy felpattintják a billentyűt és kitisztítják, de én sose szedtem még fel egy billentyűt sem és félek, hogy eltörném. Hallottam már olyat, hogy valami fújokát is bele lehet fújni, de az feloldaná?! Hogy tudnám megoldani? Vagy felszedni a billentyűket?
2012. okt. 13. 23:20
 1/1 algopirin ***** válasza:

Többnyire "pöcköket" kell egyszerre benyomni a billentyűzet szélén de nem túl elérhető és célszerszám se ártana hozzá de van amelyik gépen más megoldással van rögzítve, házilag nem igen megoldható.

De ha sikerül is "fujokával" meg nem igen hiszem hogy ki tudod tisztítani ha csak sűrített levegő többnyire az szokott lenni benne, ha meg valami oldószeres ami valoszinüleg kéne mert ha bele is ragadt valahogy ki kéne "mosni" de úgy meg nem biztos hogy jót fog tenni ha belefolyik a gépbe, mindenképpen ki kéne venni és lehúzni a laptopról megpróbálni kitisztítani és hagyni megszáradni persze nem vízzel lemosva.

Én a helyedben elvinném szervizbe vagy olyanhoz aki "ért" is hozzá mielőtt maradandót sikerül alkotni rajta, ha szerencséd van talán helyre jön, de nem sok esélyt adnék neki.

Nem kioktatásnak de alap gép közelébe nem viszünk kaját meg olyat ami ráfolyhat, elég csúnya dolgok is lehetnek ilyesmikből ha ráfolyik.

2012. okt. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!