Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Haldoklik a számítógépem?...

Haldoklik a számítógépem? (Alant a tünetek)

Figyelt kérdés

Eleinte csak az összes böngészőben, amit kipróbáltam akadoztak a videók, kiváltképpen, amikor kiraktam teljes képernyőre.

Majd a CD-DVD író nem nyílt ki, csak amikor nyolcmilliószor megnyomtam a gombot és erőszakoskodtam vele.

Most pedig időnként nem érzékeli a billentyűzetet vagy a hangszórót. Be vannak dugva és használat közben egyszer csak leáll a működésük.


Ezek a hibák minek a jelei?



2012. okt. 12. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
kontakthibáknak a jelei
2012. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
(Nem kelett volna rajta klofolni mindég a húst a rántott húshoz.)
2012. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ezt könnyen és olcsón szervizelik, vagy lassan és drágán?

Ha így hagyom, javítás nélkül, akkor szépen lassan porrá lészen?

2012. okt. 12. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal inkább szoftver gyanus (flashplayer, más alkalmazás hiába, vagy operációs rendszer, pl. windows hibája), mintsem hardver (a fizikailag megfogható részek) gyanus, bár utóbbit te magad teszed tönkre , erőszakkal, ahogy írod... :S


Türelemmel többre mész, pláne ha időben kezdtél volna utána járni. De még ha alkatrész probléma, az említettek többsége a legolcsóbbak, pláne ha asztali gép , és nem laptop; azaz egyenként cserélhető a többségük; billentyűzetet egy ezresért is kapsz, egeret is.


A videók lejátszása is szoftveres hiba, nem alkatrész (nem hardver) hiba, A LEGTÖBB ESETBEN (90%ban). Tehát érdeklődj utána egyenként a problémáknak akár itt, akár a prohardver hu -n. Videolejátszás hibának százféle oka lehet, körül kell járni, jelezned kell, pontosan mikor mi történik, visszakérdez a hozzáértő, jellemző-e emez, vagy amaz. Tehát módszeresen lehet egyenként végigjárni a SZOFTVERhibákat.


De lehet, hogy már újra kell telepítened az op.rendszert.


Sose ütlegelj érzékeny elektronikát. Pl. cd / dvd meghajtó kiadása is szoftveres, alapból; a gomb csak pluszban van rajta, de szoftveresen is kezeli, érzékeli az állapotát. Egy op.rendszerhiba okozhat eject problémát is, tehát hogy a cd/dvd meghajtó tálcája nem nyílik ki - TEHÁT SZOFTVERES HIBA jellemző, és nem hardveres, kivéve, ha ütlegeled. ;)

2012. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!