Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi volt a neve annak a játéknak?

Mi volt a neve annak a játéknak?

Figyelt kérdés

Öt évvel ezelőtt sokat játszottam vele, első pályájára kristálytisztán emlékszek. A főszereplő egy hátizsákos kiskrokodil. Az első pályán/pályarészen ugrással majd taposással kell kinyitni egy dobozt, ráugrani valami narancssárga lényre, és felvenni valami pontokat. A dobozban egy színes gyémánt van. Aztán be kell menni egy kapunk, vagy felmászni egy másikhoz és ott be. A fenti kapunál is van egy gyémánt, de az már más színű. Tök mindegy, melyik kapuba megyünk be, ugyanúgy egy ,,űr" féle részhez jutunk, ahol mindenféle sárgás platformok mozognak. Az utánna következő rész nekem homály, de tudom, hogy utána egy úszós rész jön, ahol valami angolnák(vagy más izék) ráznak meg, ha beléjük ütközünk. Egy idő után pedig valami teles rész jön, ahol jéghidakon kell mászkálni.

Remélem még valaki emlékszik rá és tudja a nevét.


2012. okt. 11. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!