Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek a Dragon Age 1...

Szerintetek a Dragon Age 1 vagy a 2 volt a jobb játék? És miért?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 21:02
 1/2 Lunala ***** válasza:

Hát, szerintem az 1 történetileg sokkal kidolgozottabb, magával ragadóbb volt, mint a 2. Persze a kettőben futó történet szál is lényeges, hisz mindig is kényes téma volt a Mágusok és a Templomosok közti kapcsolat.

Végkifejlet alapján pedig úgyszint az 1 viszi a pálmát, mert - bár ott több fajta előtörténet is van - mégiscsak többféle vég lehetséges mind a saját hősünk, mind más karakterek számára. Ezzel szemben a 2-ben két fő vég van: Templomos oldal, Mágus oldal. És erre esetleg még rájön az, ha összejött a karaktered valakivel.

Grafikailag és effektileg a 2 jobb, DE a 2 folytonos térkép-ismétlődése az agyamra ment, illetve szíven ütött az egyből visszatérő karakterek eltorzult arca is. (Alistair-é pl eléggé fájt...)

Az, hogy a csata mennyire könnyed, irányítható, és nem olyan, mintha egy droid lenne a hősöd, a kettőre igaz. Az egyben nagyon lassan támad, és úgy mozog, mint aki becsinált.(ezt főleg női karakternél érzékelni)


Így hirtelen ez a kis vélemény jutott az eszembe :)

2012. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az 1. Lehet azért mert függővé váltam vagyis hát... a grafika a szörnyek terén szerintem sokkal jobb, és a karakterek is szebbek arcilag. A ruhák a 2-ben fejlettebbek az igaz, de nekem akkor is az 1...meg persze a történetszál is jobb. Szóval nekem az 1.
2013. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!