Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan program, amivel...

Van olyan program, amivel megoldható a következő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Angol szöveget lefényképeztem, és ezt szeretném lefordítani,de úgy,hogy ne kelljen a képen látható szöveget begépeljem,hanem egyből átalakítja nekem doc formába és így letudnám fordítani mondjuk a google segítségével. Létezik ilyen program? Ha igen mi a neve?:) Borzalmasan nagy segítség lenne.
2012. okt. 7. 13:51
 1/4 Hazardteam ***** válasza:
Abby Finereader. De ha elküldöd, megcsinálom.
2012. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gépelést el tudod kerülni, de hogy a végeredmény kb 40%-os lesz az biztos. Eleve ha egy angol begépelt szöveget fordíttatsz le az is siralmas lesz, mert egyik fordító sem tud összefüggő szöveget helyesen lefordítani. Ha ehhez hozzávesszük, hogy az OCR progi sem 100%-os ami felismeri a fényképezett szöveget és az is hibásan ülteti át doc formátumba - tehát át kell olvasni és ki kell javítani - akkor eléggé kérdéses lesz a végeredmény és amennyit dolgozni kell vele, egyáltalán nem éri meg a fáradtságot... Szerintem...
2012. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ingyenes megoldás:

JOCR

[link]


[link]


esetleg GOCR

[link]


Fizetős, de Profi:

ABBY FineReader Pro(Hun)

OmniPage Professional

2012. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!