Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy számítástechnikai...

Ha egy számítástechnikai eszközt vissza viszek a boltba bontatlan csomagolással és blokkal, akkor vissza adják a pénzem?

Figyelt kérdés
:/ nagyon kérlek válaszoljatok :(

2012. okt. 7. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:

jó,válaszolunk ,


" vissza adják a pénzem? "


nem biztos,

más szóval: nem kötelesek

2012. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
3 napon belül igen.
2012. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha személyesen vetted és 3 napon belül visszaviszed kötelesek visszavenni, akár használtad, akár nem.

Ha interneten keresztül vetted, akkor pedig 8 napon belül kötelesek visszavenni.

2012. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor egy 3. verzió.

Csak az interneten való vásárlásra vonatkozik a 8 napos elállás, - tehát hogy visszaadják a pénzed - a boltban vett dolognál csak akkor kötelesek visszaadni ha hibás illetve nem javítható. Ha jó fejek akarnak lenni akkor levásárolhatod másra, de ezt sem kötelesek megtenni, mert mi van akkor ha kisütötted az alatt a rövid idő alatt a cuccot??

2012. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem volt kibontva.... és pénteken vettem :) a hétvége remélem nem számít bele a 3 napba :S

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Szóval jól értem hogy 80% esély van arra hogy vissza kapom a pénzem? :)

2012. okt. 7. 11:44
 6/9 anonim válasza:
akkor nem számít bele a hétvége ha akkor nincs nyitva
2012. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha fel sem bontottad akkor nem tetted tönkre, ez igaz, de akkor sem köteles visszavenni. Csak azokban az esetekben, ahogy leírtam... Ha jóindulatú, akkor levásárolhatod...
2012. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nekem a pénz kell........ ez a lényeg.....
2012. okt. 7. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor a válasz: Talán, általában nem.
2012. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!