Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meik márka készitia Legjobb...

Meik márka készitia Legjobb laptotpot?

Figyelt kérdés
szeretnékveni 1 Laptopot mert hát gépem eléglasu és csak fb-zek rajta és szeretnékmástis csinálni rajta nemcsak netezni meik éri meg legjobban?

2012. okt. 4. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De, szar. Egyrészt a Samsung megbízhatatlan, másrészt szar a szervizháttere is, harmadrészt pedig drága. Hasonló specifikációjú Lenovok voltak nálam fél éve, 90 alatt szereztem be őket, 100 alatt adtam tovább.
2012. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Neked nem laptop kéne hanem helyesíráskönyv.
2012. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt bajom a szervizzel, iga én telefont küldtem be. Oké nem kedvelem őket, de ezt a laptopot, amit linkeltem, megéri. Telefonoknál tényleg szar. Ott megbízhatatlanok...a csúcsokat kivéve. De pc-n egységes a dolog. Meg különben is, mindent maguknak gyártanak. A kijelzőt, a hardver elemeket, bios, stb. És ha el is romlik, akkor a szervizben 2 hétig van maximum. Lenovo ( vagy hogy írják) esetén, vagy asus estén várhatsz egy hónapot is, mert külföldre viszik, és nem a külföldieket részesítik előnyben...szóval én megértelek, hogy nem kedveled, de ez olyan, mint az Apple. Kb 150 a gép valódi értéke, de az alma logó miatt 300 000+ van az árcédulán....
2012. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg a Lenovonak van a legjobb szervizháttere az országban. Magasan ver minden mást, ezt több nagykeres ismerősömtől hallottam, akik nap mint nap laptopokkal foglalkoznak. Innen van az az infó is, hogy a Samsung szervizháttere szar. A telefonnal felesleges összehasonlítani, a Samsung telefonok hivatalos szervize a Cordon Kft, ami gyakorlatilag minden más telefonmárka szervize is (amúgy ők is kutyaütők, most javíttattam náluk telefont, szolgáltatón keresztül beküldve nem javították, személyesen asztalracsapva minden cseréltek egy szó nélkül...).
2012. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kedves 9. válaszoló!

Ez a két laptop nemhogy olcsóbb, de teljesítményben is felülmúlja a lenovo-t, amit írtál:

[link]


[link]

2013. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!