Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Settlers2 World campaign:...

Settlers2 World campaign: HOGYAN? Emlékszik valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Biztosan sokan ismeritek a Settlers2-t, én most vettem elő megint a jó régi DOSos verziót, örömmel konstatáltam, hogy még mindig maximálisan élvezhető :) Viszont volna vele egy apró (nagy...) gondom. Aki esetleg emlékszik rá, az segíthetne nekem...


Elkezdem a world campaign-t, és rögtön az első helyen, Európában elakadtam... A területen látszólag csak egyetlen helyen van arany, ami sajnos nem hozzám esik közel és így gyakorlatilag lehetetlen bármit is kezdeni a helyzettel.... Hülyét kapok, hogy 18 emberemet simán szétkapja 2-3 veterán, és nem tudok mit tenni ellene, eddig 4szer kezdtem újra és fogalmam sincs mit kéne csinálnom.


Aki esetleg tud segíteni, emlékszik, vagy csak tud nekem olyan végigjátszást adni amiben Európa is le van írva (a 2Bad félében nincs) akkor nagyon megköszönném... Az, hogy én érjek az aranyhoz előbb nem opció, mert a térkép túlfelén van, egy tenger és az ellenség területe választ el tőle..


2009. aug. 4. 12:35
 1/2 anonim válasza:

Valami dereng...

amikor még kis gépem volt kb 3-4 éve a settlers volt a kedvenc játékom... a sörrel kell babrálni valamit és ne kis kunyhókat építs! De a játékot milyen operációs rendszeren tolod? ha xp-n elküldhetnéd emailben nygeri15@citromail . hu

akkor megtudom neked mondani pontosan ;)

2011. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mármint a játékot:D
2011. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!