Ipad vagy laptop?

Figyelt kérdés
rengeteget utazom, a cél az lenne, hogy minél kisebb méretű és súlyú legyen a dolog, amit a következőkre használnék: netezés,zeneletöltés, filmnézés, képek, jegyzetek tárolása. iPadet, vagy mini notebookot ajánlotok?
2012. okt. 2. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz gépelni, valamint nincs szükséged x86os programokra (pc-n futtatható programok), akkor tábla. viszont nem kell feltétlen iPad, az általad felsoroltakat egy 60k-s (9.7-10.1 col, 2 mag, 1 giga mem, 8-16 giga háttér stb.) androidos gép is tudja.

persze ha minőség kell akkor jó dolog az iPad, vagy android oldalon a Transformer Pad Infinity, vagy Iconia Tab A701 még igen jó specifikációkkal rendelkeznek

2012. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat. gépelni valószínű sokat fogok, de úgy láttam, kapható a táblagépekhez billentyűzet is. ettől függetlenül még mindig gondolkozom a döntésen:))
2012. okt. 2. 16:24
 3/4 anonim válasza:
ha tablet akkor ipad csak is azért mert mínőségi nem megy szarrá(bocs a kifejezésért) ha sokat utazol akkor azért nem ipad mert ezek a cuccok hamar lemerülnek sztem válassz egy jó akksi idejű notbookot/laptopot ami azért jó :)
2012. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neked is köszönöm a választ:) igazából az utazás csak annyiban befolyásol, hogy utálom cipelni a majdnem 3kg-os laptopomat, ezért jutottam arra, hogy be kell szerezni vmi könnyűt és kicsit. nekem bőven elég ha 2-3 óráig bírja:)
2012. okt. 2. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!