Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vista után hogy tudok feltenni...

Vista után hogy tudok feltenni xp-t?

Figyelt kérdés
Pendriveval nem engedi feltenni(külső meghajtóval/dvd íróval sem) mert olyan laptop ami ezt nem engedélyezi, vista ugye szintén nem engedi h utána xp-t tegyünk fel gépről és a belső dvd író nem működük, szóval gépről kéne elindítani egy telepítést valahogy vagy külső dvd íróval, de semmiképp nem tudom bootból telepíteni, az a lényeg.
2012. szept. 29. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen laptop ez, hogy "nem engedi"?

Vista után amúgy ugyanúgy kell mint Vista előtt kellene. CD-ről kell bootolni és akkor a Vistának köze sem lesz a telepítéshez.

2012. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pendrive-ról még soha nem sikerült nekem, abban nem tudok tanácsot adni, vannak programok, de nekem sem működött egyik sem, ezért inkább nem ajánlgatom.
2012. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jól kilőttél mindent.


USB-ről nem tudsz, de akkor a külső írót is elfelejtheted mert azok is nagyrészt USB-sek.

Belsőről megint nem lehet... A leckét feladtad...

2012. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a sztorit küldd el vmi forgatókönyvírónak, mert ebből lesz vszeg a mission impossible 5.
2012. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már szinte mindent próbáltam, ám vista nem engedi, hogy korábbi windowst telepítsünk fel és vaio vgn-a517M és ugyebár vannak olyan laptopok amik usb-ről nem lehet installálni...na ez olyan...
2012. szept. 29. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Különben eléggé zavaros a leírás, és én nem is vágtam, hogy mit is akarsz pontosan, de ha télleg fent van már egy működő vista, és te arra akarod telepíteni a régebbi kiadású xpt, akkor tegyél le róla, mert nem fog menni! Ez nem meghajtó kérdése, hanem ez direkt így van megcsinálva. Azért egy linux még vszeg felmenne rá...
2012. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kell bele egy optikai meghajtó, nem tudok jobbat.


/Honnan szedtek ilyet, hogy Vista után nem lehet XP-t feltenni?/

2012. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem engedi...berakom az xp cd-t és ki van sötétítve a windows telepítése gomb mert újabb verziójú windows van fent
2012. szept. 30. 08:01
 9/10 anonim ***** válasza:

" Ez nem meghajtó kérdése, hanem ez direkt így van megcsinálva"


De bizony meghajtó kérdése, mert a tiszta telepítésnél édesmindegy hogy mi van fent és mit akarsz helyette feltenni...


De most meg azt írtad, hogy beteszed a telepítőlemezt és elindul a telepítés... Ezek szerint még is csak jó az a meghajtó, nem???

Ha meg működik akkor miért nem bootolsz arról a lemezről és gyalulod le a régi oprendszert?

2012. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert a külső meghajtóról indul el a lemez, amiről nem lehet bebootolni mert usb...
2012. okt. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!