Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem nem ismeri fel a...

A gépem nem ismeri fel a fényképezőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy Nikon Coolpix S3100 -as fényképező gépem. Tegnap még minden oké, volt fel ismerte a a gépem a fényképezőt, tettem rá sok képet minden oké volt. Ma is tenni szerettem volna rá képet, azonban bárhogy is próbálkozok, a gépem nem ismeri fel (és ezt ki is írja) Nem tudom hogy mi a probléma. Kérem segítsetek! :) Köszönöm.

2012. szept. 28. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

Pl. Ha úgy csatlakoztatod a fényképezőt, hogy az be van kapcsolva, akkor nem mindíg ismeri fel.

Vagy a fotómasina illesztőprogramja (ha van) egy másik USB csatlakozóra van Telepítve. Magyarán , ugyan abba dugd, amibe tegnap.

Elem, akku ? Lehet , hogy annyira még van benne szufla, hogy a gép bekapcsolódjon, de arra már kevés, hogy az adatátvitel megtörténjen.

Pl, ha fájlkezelővel, (pl TotalComander) próbálod megnyitni, ez nem mindíg vezet sikerre. Próbáld, a Sajátgépből.

Ezek a saját tapasztalataim, remélem segítettem.

2012. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos ez most nem segít. indlég kikapcsolva dugom rá a gépre, az aksi maxra fel van töltve, és mindég egy helyre dugom, és mindég a saját gépnél szoktam meg nyitni... De azért köszönöm... :))
2012. szept. 28. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!