Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a játékban, miért...

Edemus kérdése:

Nincs hang a játékban, miért lehet?

Figyelt kérdés
A hangkártyát rendesen telepítettem, a "Team Speak3" nevű programon is van hang és hallok mindent és mindenhol. De a játlkokban ( pl.: Counter Strike 1.6 ) semi hang nincs. Megnéztem mindent a játékban és jónak kéne lennie, de mégsem.
2012. szept. 27. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges okok:

- A játékban le van véve a hang az opciókban

- Be van kapcsolva a térhangzás vagy az EAX. Ezek a funkciók ugyanis csak akkor működnek rendesen, ha legalább 3 hangszóróval rendelkezel.

- Nincs vagy nem megfelelően van telepítve a DirectX

- A játékbeállításnál nem megfelelő hangillesztő van beállítva. Nekem pl. volt már, hogy a videokártyát próbálta szerencsétlen gép hangkártyának használni.

- A játék külső beállításánál le van tiltva a hang.

- Nem hiszem, hogy problémát okoz, de előfordulhat, hogy a hangerő processzoros gyorsítása le van tiltva.

- Be van dugva mikrofon vagy fülhallgató a gépbe. Néhány gép ilyenkor automatikusan leveszi a hangszóró hangerejét.

2012. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz, de ezek nem voltak jók:s most ha feltelepitem a hangkártyát akkor amit a telepités után elindítok programot vagy játékot ott van hang, de ha ezt a játékot vagy programot bezárom és megint elinditom akkor már nincs hang.
2012. szept. 29. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!