Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most vettem két front, és, és...

Most vettem két front, és, és egy centen hangfalat DVD-hez (impedance:6OHM) (Thomso), hogyan lehetséges beüzemelni, mer sehogy sem akar megszólalni? Esetleg laptopra köném.

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 12:32
 1/5 msebi06 válasza:
Lejátszóra kötöd a hangfalat? Kéne erősítő is.
2012. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DVD lejátszó,és van benne erősítő,és pont ez a probi,hogy mi a ... van,miért nem akar szólni,pedig minden ok....
2012. okt. 14. 06:08
 3/5 msebi06 válasza:
Hát ez érdekes. TV-n megy a hang, hangfalon meg nem?
2012. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen...Nem szoktam ilyen alapvető kérdéseket föltenni,de már annyira idegbe hozott ez az egész,és ezért gondoltam,itt van valaki aki talán segíthet,mert mint írtam minden OK,de valahogy mégsem,és pont ezért nem is gondolom,hogy lesz a kérdésemre magyarázat,de azért bepróbáltam.
2012. okt. 16. 10:32
 5/5 msebi06 válasza:
Külön-külön kipróbáltad az erősítőt és a hangfalakat?
2012. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!