Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » No dvd patchet használjak...

No dvd patchet használjak inkább vagy daemont?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Nekem haverom azt mondta hogy szerinte kerüljem a daemont mert atol instabil lesz a rendszer....Ez létezik vagy hülyeség?
2012. szept. 24. 20:41
 1/4 Komplikato ***** válasza:

"Nekem haverom azt mondta hogy szerinte kerüljem a daemont mert atol instabil lesz a rendszer...."


Ez igaz, de sajnos a másolásvédelmi emulációkból ez tudja a legtöbbet, van amúgy sok más virtuális meghajtó, pl. az Alcohol. Vagy WinCDemu.


No DVD patch meg csak olyan játékhoz lehet, ahol van olyan full instal, ami után már semmit nem olvas lemezről. Tehát a játékok nagyobbik feléhez nincs.


Meg van olyan játék, amihez eredetiben sem kell lemez. Nekem pl. a Deus Ex és a Bioshock 1 sem kért lemezt.

2012. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy Daemon-tól nem lesz instabil. 25 féle program mellett az is elfér. De ha akarod kereshetsz crack-et is. Nem mintha az olyan "oprendszerbarát" és vírusmentes lenne...
2012. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 algopirin ***** válasza:

"Ízlések és pofonok" sok éve használom és még nem vettem észre hogy direktbe az csinált volna valamit, daemon tools nekem mindig alap.

Bár minden kis szirszarprogram annyira ártana a rendszernek mint a daaemon tool, a haverodnak meg közel se biztos attól instabil a rendszere.

2012. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. szept. 24. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!