Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ez a...

Szerintetek megéri ez a konfiguráció?

Figyelt kérdés

Proci: intel dual coreG550 2,6 Ghz

Ram: 4gb ddr3

winyó: 500 gb

FSP táp

dvd író

Mindez 56 ezerért.


2012. szept. 24. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Videó kártya, Hang és Hálózati kártya nincs hozzá? Monitor, egér, billentyű, esetleg hangfal vele jár? Ha nem, akkor a helyedben meggondolnám hogy megveszem-e.
2012. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

processzor


Intel Celeron Dual Core G550 2.6GHz, 2 mag, 2MB cache


alaplap ASUS P8H61-M LX3, S1155, 7.1ch HD Audio, Gigabit LAN

memória Kingmax 4GB DDR3 1333MHz

winchester 500GB 7200rpm

grafika Intel GMA, integrált

ház/táp Gigabyte GZ-KX9 ház / FSP tápegység

optikai meghajtó SONY AD-7280S 24x DVD-író


Ez minden amit írnak róla, és igen, csak a gép. 4 év garancia. tudom, hogy nem egy core I7es atomerőmű, de nekem nem is kell. Szerintem ennyi pénzért külön sem lehetne összerakni sokkal jobbat. Ha estleg mégis van valakinek jobb ötlet, akkor szeretettel várom a véleményeket :D

2012. szept. 24. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ha valóban csak ennyi a gép és se vidi kártya se semmi akkor használtan 25-30 ezret MAX, újonnan meg 40 a MAX amennyit megér, enyhe túlzással....
2012. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hálókártyám, videókártyám van bele a mostani gépemből. Ez mint gondolom észrevettétek, egy előre összerakott konfig. Használtat meg nem szeretnék venni. Esetleg jobb áron tud valaki jobb gépet?
2012. szept. 24. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy így leírtad, szerintem olyan 45-50 et ér meg a garancia miatt, de lehet túlzok. Várjuk meg a többiek véleményét is! :)
2012. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lindmayer ***** válasza:

a garancia miatt elég csábító

de legalább nem rossz a táp

és milyen a mostani vga-d?

2012. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csigarena ***** válasza:

Minden zsír új?4 év gari? jó ez :)

Hálókártya nem is kell manapság jó az ami az alapon van.Processzor Celeron :I De ha neked nem kell ennél több jó ez így ahogy van azt csók :D

2012. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
512es geforce 210. Tudom hogy a mai emberkéknek csak játékra kell a gép, de én megvagyok a cod 28 meg a crysis nélkül. Nekem elég a videókari, így is a proci fogja vissza mert 100on pörög, a videókártya meg még bírná bőven. Tehát igazából szerintem megéri, csak ások véleményére is kíváncsi voltam. Komplett új gépet ennyiért sztem máshol nem találnék, még ha nem is egy csúcskategória. (de azért nem szar)
2012. szept. 24. 21:35
 9/9 TheMizery ***** válasza:
en a helyedbe meg varnek, aztan valami trinitys pc-t osszedobnek, felhasznalva a mostani pc-d elemeivel kiegeszitve.
2012. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!