Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 winchesternél hol kell...

2 winchesternél hol kell beállítani, hogy a másodikra kezdjen telepíteni?

Figyelt kérdés
2 winchester van a gépemben, a kicsiről (7,5GB) fut a windows, a másikat adattárolásra használom. Az a gond, hogy némely program telepítésénél nem mindig kérdez rá a mentés helyére, hanem kapásból a kicsire akarja tenni. Hol lehet beállítani, hogy a másik winyóra kezdje alapból telepíteni a cuccokat?
2012. szept. 24. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Telepítés közben. Minden programnál be tudod állítani...
2012. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csigarena ***** válasza:
win7 nél haladó telepítés vagy valami hasonlót kell választani,mert különben az alapértelmezett elsődleges meghajtóra telepít.
2012. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De szerintem nem az oprendszer telepítésre gondol, hanem az egyéb programokra...
2012. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Haladó telepítés vagy customize-nál lehet beállítani.
2012. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csigarena ***** válasza:

Bocsánat,nem olvastam el az alsó részt -.-

A válasz:Start menü->kereső részbe beírod:regedit aztán entert nyomsz.

Itt a baloldalon ide navigálj:HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion.

Keresd ki ezt:ProgramFilesDir

Amit oda beírsz az lesz az alapértelmezett telepítési könytár.

Ha nem akarsz turkálni a reg.adatbázisban hagyd a fenébe az egészet és minden telepítésnél válaszd ki :)

2012. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezért írtam én is a "kiválasztósdit", mert e registry szerkesztését nem szoktam ajánlani mert azzal rossz bejegyzéssel tönkrevághatja az egész oprendszert...
2012. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 csigarena ***** válasza:
Ja igen ha mégis követted a lépéseket a ProgramFilesDir-t úgy találod meg ha a CurrentVersion-ra kattintasz a bal oldalon.
2012. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget:) de tegnap már cmd-vel megoldottam :)
2012. szept. 25. 19:30
 9/10 anonim válasza:
hogy sikerült megoldani? mert én még nem nagyon vágom. nekem is ugyan ez a problémám.
2012. szept. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

cmd-t megnyitod, behúzod az exét, nyomsz egy szóközt. beírod ezt: /TARGET="F:\Program files". Illetve attól függ, hogy hova szeretnéd menteni, én pl ide mentettem. A kis- és nagybetűkre figyelj oda. ezután nyomsz egy entert és elkezdi telepíteni.

írok egy példát,hogy kell kinéznie (ha xp): C:\Documents and Settings>Misi>F:\telepítők\hfdvbf.exe /TARGET="F:\Program files"

2012. szept. 27. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!