Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indulnak el a játékok?

BlackJack923 kérdése:

Miért nem indulnak el a játékok?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy Asus laptopot, Win 7 Home Premium van rajta, további specifikáció itt:

[link]


Feltettem a Spec Ops: The Line-t és a Binary Domaint, mindkettőnél először dll-eket hiányolt, leszedtem őket, de még utána is panaszkodott, mi lehet a baj?

Most még megpróbálkozom az NFS: The Run-nal, bár sok reményt nem fűzök hozzá.

Lehet h a Home ilyen, hogy baja van a játékokkal? Váltás Ultimate-re?



2012. szept. 24. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a Home Premiummal játék téren. Ha megírnád, hogy milyen DLL-eket hiányolt, előrébb lennénk. Talán DirectX nincs feltéve, vagy valami hasonló.
2012. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
DirectX 11 fent van, azt megnéztem, hiányolta az xinput1_3.dll (a spec ops the line-nál és a d3dcompiler_42.dl-t (a binary domain-nál).
2012. szept. 24. 13:16
 3/3 csigarena ***** válasza:

Googleban keress rá: dxwebsetup,microsoft honlapjáról töltsd le,aztán frissíts vele.

Ezután google: can you run it ->első találatra katt válaszd ki a gamet amit ellenőriznél felugró ablakot engedélyezd,kb 1 perc alatt kiírja megy-e a gépeden.Elsőre ez jutott eszembe.Video kártya driver legyen friss,ha ezek után nem mennek más telepítés is kellhet nekik (microsoft framework,stb.)Ha végképp nem mennek és a játékok nem eredetik,akár hibás telepítés is okozhatja (bár ez nagyon ritka)

2012. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!