Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő egy garanciás...

Mennyi idő egy garanciás laptop szervizelése?

Figyelt kérdés

vettem egy samsung lapotop-ot és 3 nap alatt meghalt az akksi, meg nem mindig töltött be a rendszer.(sztem alaplaphiba )

1 hete küldték el futárral a központi szervízbe. most a héten utazok Németországba és pont emiatt vettem a laptop-ot. jeleztem is hogy sürgős lenne.

vajon mennyit kell még várnom? :S


2012. szept. 24. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Írnál taj-számot léci. Abból talán meg tudja majd valaki jósolni!
2012. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi az értékelhető választ! gondolom azért volt már más is hasonló helyzetben és vannak tapasztalatai, észrevételei.

úgy látom neked nem sok van!

de köszi hogy írtál!hasznos volt nagyon!

2012. szept. 24. 13:14
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:

"3 nap alatt meghalt az akksi"


3 munkanapon belül elvileg cserélni kellett volna...

2012. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.nap a bolt/forgalmazó nyitvatartási ideje előtt 1órával derült ki és vidékről nekem 2 óra a beutazás.felhívtam őket és mondták hogy akkor vagy aznap a nyitvatartási időben vagy márkaszervíz... :(
2012. szept. 24. 13:19
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Tapasztalatok :


Billenytűzet csere (garancia nélkül, szakszervizben) kintről jön a billenytűzet ) kb 2 hét.


Processzorcsere (vagy csak elem) van raktáron processzor (elem) 3 nap.


Alaplapcsere, gondolom úgyanúgy mint a proceszorrnál ha van raktáron akkor szétszedés, csere, összerakás, 2-3 napba bele kellene férnie.

Ha nincs raktáron alaplap (nagy valószinűség szerint ez áll fent) akkor viszont kb 2 hét.


Kérdezz rá, vagy kérdeztess rá, megmodják hogy hogy áll a javitás


Sok sikert.

Üdv.

2012. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Acer, alaplapcsere: egy hét, 2-2 nap utazás, 1 nap szerviz.
2012. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!