Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem bootol a gépem...

Blaupunkt kérdése:

Miért nem bootol a gépem optikáról?

Figyelt kérdés

Van egy P4-es IBM gépem, melyre még 4 évvel ezelőtt felraktam egy XP-t. Most szerettem volna újratelepíteni, de nem hajlandó optikáról bootolni. Kipróbáltam 2 különböző optikai meghajtót, de egyikről sem megy. Kicseréltem az IDE kábelt is, de az sem segített. Továbbá biztos, hogy nem a lemezzel van baj, mert eredeti Win XP Home és Prof. CD-vel is próbáltam. A BIOS frissítve lett, de az sem segített. És igen, a BIOS-ban be van állítva, hogy az optikai meghajtó legyen az elsődleges boot eszköz. Úgy is ki lett próbálva, hogy csak az volt beállítva, mint boot eszköz, de akkor azt írta ki egy DOS-os felületen, hogy nem található OS. Még csak meg sem próbálja felpörgetni a lemezeket, pedig mint említettem két különböző optikával is meg lett próbálva.


Valakinek valami ötlete?


2012. szept. 22. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor csak az alaplap maradt...
2012. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!