Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell címkét szerkeszteni/...

Hogy kell címkét szerkeszteni/nyomtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám, hogy nem tudok címkét nyomtatni. Publisherrel kéne elvileg megszerkeszteni, ez idáig rendben is van, de ott ha jól láttam minden típus papírhoz van rendelve, szóval egy adott címke típust csak 8 vignettás papírra lehet kinyomtatni, nekem pedig olyan papírom van, ami 40 címkés.


Szóval ha publisher, akkor melyiket válasszam, amit ki is tudok nyomtatni, vagy ha nem publisher, akkor milyen programmal tudnám ezt megoldani?


Elnézést, ha a kérdésem egyesek számára röhejes, de én analfabéta vagyok ehhez, soha nem csináltam ilyet, egyáltalán nem ilyen területen mozgok :)


A segítségeteket előre is köszönöm!


2012. szept. 22. 18:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!