Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell megcsinálni a...

Hogyan kell megcsinálni a BlackThorne aka Blackhawk nevű dos-os játékot hogy hangal menjen?

Figyelt kérdés
DOSbox-al futtatom a játékot ha a setupban beállítom hogy ne legyen hang akkor működik , de alapbol nem tudom mit kellene beállítani a hangkártyának , portnak stb mert amiket eddig próbáltam mindig ezt írta : General MIDI timbers for yamaha OPL-2- and OPL-3-based sound cards were produced by The Fat Man(TM) and developed by k. Weston Phelan and George Alistair Sanger. Copyright 1993, The Fat MAn(TM)

#DOS #Dosbox #Thorne #blackthorne
2012. szept. 22. 09:56
 1/1 anonim válasza:

Setupnál a Soundblaster-t kell választani. Nálam viszont nem ment a játék ezután sem, mert be kell állítani a cpu cycles-t. Ez nagyon egyszerű a dosboxba be kell gépelni, hogy "cycles=5000". Emellett találtam még két parancsot amit javasolnak a játék használatához. "core=dynamic" valamint "sbtype=sbpro2". Ezeket szintén csak be kell gépelni a dosbox felületébe. Nem fog kiírni semmit, de megváltoznak a beállítások és elvileg ezek után már folyékonyan fog futni a játék, és lesz hang is.


ui: Nálam ha ALT+ENTER-rel teljes képernyőre váltottam darabos volt a kép, kis képernyőben viszont tökéletesen futott. Sokat szenvedtem hogy működjön, remélem valakinek tudok majd segíteni ezzel a kis leírással.

2013. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!