Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érteni szeretnék valahogy a...

Sakes kérdése:

Érteni szeretnék valahogy a gépekhez, hogy tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Sokakat megkértem már itt is hogy rakjanak össze nekem egy gépet,de megszeretnék próbálkozni magam egy gépet összerakni.Próbálkoztam de azt értem el vele hogy weboldalak szerint a flash játékokat sem fogja elvinni.Hogyan érthetnék ezekhez az informatikai dolgokhoz?
2012. szept. 21. 16:21
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Olvasni, olvasni olvasni. Sokat.

van pár hardver oldal, kezdésnek a magyar oldalakat kéne nézegetni, hírek, stb.

Ha nem értesz egy szót, akkor szépen megkérdezed valakitől, vagy elolvasod Wikipédián, esetleg más lexikonban.

És ne feledd soha, nem az a hülye aki nem tudja, hanem aki NEM kérdezi meg!

Szóval kérdezz sokat!

Én szerintem ha bármi HW kérdésed van, a Prohardver fórumában tedd fel. És egy idő után egyre több dolog lesz világos.

(Vannak sokkal jobb oldalak és fórumok, de ott a legnagyobb a "népsűrűség", így a válaszra kevesebbet kell várni.)

ami kérdés meg felmerül addig is tedd fel itt. :)

2012. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:
Ja meg az összes "szakmára" jellemző kipróbálom, megpróbálom, elszúrom, újrakezdem dolgokat is végig kell majd csinálni ha a gyakorlathoz ész, ahhoz meg türelem kell. Sok.
2012. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!