Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan írjak ki CD R/RW-re...

Hogyan írjak ki CD R/RW-re több órányi zenét? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Összegyűjtöttem 14 órányi zenét és nem tudom hogy hogyan kéne kiírni... Audio CD-ként az a 80 perc kevés... Adat CD-ként pedig nem tudom hogy kezeli e a CD-Rádió-lejátszó... DVD-t pedig gondolom hogy egy Rádió nem tud kezelni ha számokat írok ki rá? Ilyenkor mi a teendő , vlkinek vlmi ötlet?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 16. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A felsoroltakon kívül nincs is más lehetőséged. Vagy 80 percet írsz, vagy amennyi ráfér ha a lejátszó tudja olvasni. Erre 1 lemezt rá tudsz áldozni, ha esetleg nem tudod megnézni vagy kipróbálni egy másik lemezzel a specifikációkat.
2012. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb írd ki adatként egy RW-re, és ha nem viszi, akkor sem veszett el a lemez, de akkor már tudni fogod, hogy audioként kell megírnod, és akkor kb. 11db cd-re írod ki az összeset.
2012. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!