Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Weboldalam...

Mi a véleményetek a Weboldalamról? Mindenkit felpontozok!

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 15. 13:08
 1/5 anonim válasza:
Ha házi feladat volt,akkor jól sikerült.Ha ismeretterjesztés céljából készítetted,akkor elég tömör.Kicsit lehetne bővíteni az ismeretterjesztő részeket,kitérni a hazai énekesmadarak életére,viselkedésére,táplálkozására,és sok sok képet kell még feltenned,hogy valóban jó legyen ez a weboldal.Sok sikert hozzá!
2012. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 algopirin ***** válasza:
100%

Nem sértésnek, inkább épitő jellegü kritikának.

Ha amatőr vagy a téren akkor ok. nem is rossz de van még mit tanulni főleg design téren és több tartalom is kéne.

Viszont ha ez a munkád vagy komolyabban is van közöd hozzá akkor "ülj le fiam egyes" :)

Persze kinek mi tetszik én inkább a minimál design-t preferálom nem kell csilli-villi mozgó gifanim meg flash marhaságok, egyszerű de lényegre törő legyen valami, átlátható és ne folyjon ki a szemem az ezerféle színektől meg a mozgó alakzatoktól.

Manapság egy weboldalt azért már olyan ördöngösség létrehozni, az megint más kérdés technikailag mennyire működik minden platformon vagy hullik szét különféle böngészőkön erre se árt odafigyelni minél bonyolultabb annál nagyobb a lehetősége az ilyeneknek.

Szerintem sok weboldal nem a technikai kivitelezésen bukik el hanem egyszerűen nem egyedi nincs ötlete aki csinálja mert főleg a technikai részére koncentrál, a design-hez meg születni kell ez van a kettő nem megy egyszerre.

de ha érdekel a dolog deviantart vagy ilyesmi és lehet jó ötleteket szerezni...

2012. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mint volt, mert ha jól emlékszem akkor már kérdeztél ezen az oldalon erről a weboldalról véleményt. Azóta sokat fejlődtél, de az előttem szóló hasznos tanácsaiból is meríthetsz...
2012. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a véleményeket. :)

a weboldal természetesen bövítve lesz, és jobban kitérek majd a madarak életére, szokásaira is.

Még csak kezdő vagyok.

Igen. egyszer régebben már kérdeztem a Weboldalamról, az akkori tanácsokat is megfogadtam, és használtam :)

Köszi mindenkinek

2012. szept. 15. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdőknek jó, ahogy algopirin is mondta.


Picit talán a főoldal sok a csili-vili animált cucc (bár csak kettő van, de lehetne ízlésesebb), illetve baromi hosszú az alján a meteorológiai blokk.

Helyenként a színeket még lehet normalizálni, van amelyik cikk fekete, kis betűs, van ami kék és nagyobb betűs, más betűtípussal.

Ezeken lehetne még dolgozni kicsit.

2012. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!