Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A computer impreium-nal...

A computer impreium-nal néztem ki egy gépet érdekelne hogy érdemes-e megvennem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Erről a gépröl lenne szó : [link]

2012. szept. 14. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Előre összerakott gépet nem érdemes venni, de 60ból monitor nélkül tudtam összerakni egy ennél rosszabb gépet. De én szétnéznnék hardverapron is.
2012. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is magam raknám össze legszívesebben de most "sürgősen" kellene. De köszi a gyors választ.
2012. szept. 14. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz, nem is tudom miért írják rá hogy gamer csomag !Ez nem más nincs a vásárló szándékos átverése !
2012. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 algopirin ***** válasza:

Annyi pénzért nem is igen lehetne elvárni túl sokat, 60e pénz nem kevés de azért lássuk be

egy komplett gép+monitorral elvileg játék színvonalon azért bőven ár alatt van, az más kérdés mennyire stabil és hogy mennyire lehetne vele ténylegesen játszani vagy milyen egyéb problémái vannak.

2-3 honapja nekem is hasonló problémám volt ismerős körben kiscsávónak kellett volna egy játékos gép viszont pénze ugye nem volt rá.

Eleve csak használt gépek jöhettek szóba, szomszédpistike házilag összerakott használt gépében viszont nem bíznék amire "vaterán" keres valami donort, így mindenképpen brand gép volt a kiindulás.

Pár éve még eszembe nem lett volna ilyesmiben gondolkozni a negatív tapasztalatok alapján HP-t például a mai napig elkerülöm, mert csak.

Az más dolog külföldről behozott "kidobott" céges használt brand gépek lényegesen jobb állapotban vannak mert kicsit másabb az üzemben tartási szokások mint idehaza, ezt tapasztalatból tudom.

A vége az lett vettem neki egy használt DellOptiplex755-t az eredeti 2GB ram helyett 4G-al és bele lett paszirozva egy sapphire5770 es kártya, ami megint csak nem volt egyszerű mert bazi nagy hűtője van a gépnek és flexel ki kellett vágni a hűtőbordából hogy beférjen.

(nem röhög tényleg flexel lett kivágva)

Ilyesmire azért érdemes oda figyelni megvétel előtt befog-e férni és hogy elég bátor az illető kivágjon egy darabot a gépből ha kell :)

7es win egy kis nyöszörgéssel de felment azóta köszöni szépen de tök halk a gép és teljesen jól működik amivel előtte esélye se volt hogy játszon azok mind mennek.

pl. world of tank full grafikával, skyrim ha nem is fullos de bőven a közepes szint fölött teljesen élvezhető, STALKER mind a 3 rész full grafikával még a kiegészítő textúrákkal is bőven elketyeg.

Nem tudom mennyire reklám a dell-t a hardwaredepo.hu -tól rendeltem 54e pénz körül volt szerintem érdemes megnézni lehet velük egyezkedni, persze +videokártya meg ha még monitor is kell akkor az már 100e a vége, így azért a 60pénzért nagy csodát nem kell elvárni szerintem, de ha csak annyi van rá és szűkös a keret nem igazán van választás.

2012. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!