Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a laptop újra...

Miért nem indul a laptop újra particionálás után?

Figyelt kérdés
650GBs win7es laptopot akartam újra particionálni Acronis Disk Director Suite 11-el. 70GBt hagytam az op.rendszernek, a művelet végén újraindítottam, azóta nem indul (bekapcsol, de a monitoron semmi, meg azonkivül, hogy kattan a bekapcsolásra, semmi).

2012. szept. 14. 21:54
 1/8 anonim válasza:
Telepítettél rendszert a particionálás után?
2012. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2012. szept. 14. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes lenne.
2012. szept. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs rossz katt, akkor érdemes lenne, mert lehet, úgy jártál mint egyik barátom, ő paragon partition magiccel particionált egy frissen telepített rendszert, félre kattintott, és ugrott a win7, újra kellett húznia.
2012. szept. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor nem értem, minek vannak ilyen particionáló programok. ha már úgyis újra telepitek egy oprendszert, akkor aközben is lehet particionálni, amúgy meg bőven hagytam neki helyet, és direkt alaposan átnéztem, milyen műveleteket hajtok végre.
2012. szept. 15. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mindig le szoktam írni, hogy a partícióátméretezés egy rizikós művelet. Nálad bejött...
2012. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de akkor az 100, hogy különösebb baja nincs, csak oprendszert kéne telepiteni?
2012. szept. 15. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni a telepítőlemezzel, hogy miként ismeri fel a partíciókat. Ha meg van mind a kettő a megfelelő méretben akkor jó lehet, de ha a telepítőlemez sem lát partíciókat, akkor csak az adatmentés segíthet...
2012. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!