Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 laptop közül választanék,...

2 laptop közül választanék, esetleg melyiket érné meg megvásárolni?

Figyelt kérdés

Specifikációt néztem, de igazából nemtudom eldönteni.


[link]


vagy


[link]



2012. szept. 14. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A Toshiba a jobb !
2012. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 papplaci93 válasza:
Attól függ, hogy mire szeretnéd használni, de ha játékra, akkor szerintem a Packard Bell jobban megérné.
2012. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát játékra is szeretném, meg a suliba egy két dologra, videó vágás, flash, photoshop, meg minden ilyen egyéb dolgokra, mert akkor nyilván a laptopon lenne rajta az anyagaim és nem hagynám rajta a suli gépein,
2012. szept. 15. 10:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval is is Itt ugye az a kérdés hogy most azaz 1 mb plusz cache vagy az a pár száz mhz a ramon ami fontosabb, úgyhogy ezért se tudom hogy melyik lenne a jobb választás :)
2012. szept. 15. 10:59
 5/8 Berti_92 ***** válasza:

PB. Nagyobb tárhely, van DEDIKÁLT videókártya, a toshibán nagyon nagyon minimumszinten lehet játszani, míg a 610m azért már korántsem olyan gyenge, eggyel több USB kimenet, a memóriasebesség nem fog számítani semmitsem, a plusz 1MB cache pedig processzornál sokat számít, hidd el.

Nincs érv a Toshiba mellett :D

persze nem rossz az, csak a kettő közül most mindenben gyengébb :)

2012. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Berti_92 ***** válasza:

Bocsánat, most látom csak mit írtál; videóvágás, és grafikus programok.

Integrált kártyával képtelenség, egy nagy nyűg lesz az egész, szóba sem jöhet mostmár olyan laptop, amiben nincs dedikált kari.

2012. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:) ja és amúgy megint hülye voltam, mert rossz toshiba alaplapot linkeltem be, plusz én is rosszat néztem

annyival a másabb a toshiba h nem 4 hanem 6 giga ram van rajta

[link]


tehát ő lenne az és nem az 1x4

2012. szept. 16. 10:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor Packard bell lenne így is jobb?
2012. szept. 16. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!