Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassú a uTorrentem, hogy...

Lassú a uTorrentem, hogy lehetne gyorsítani?

Figyelt kérdés
Az van, hogy eddig a nagyobb játékokat is 350 fölött kb/s-mal szedte, sőt volt mikor többel, most meg nem képes 175 fölé menni. Egyszer láttam, hogy gyorsították fel de már elfelejtettem. Ti tudjátok, hogy lehetne gyorsítani? Ha igen írjátok már le :D

2012. szept. 14. 14:31
 1/2 anonim válasza:

Nem lehet,hogy lelassították a neteteket? Nézz egy speedtestet [link]


Lehetséges,hogy sokan töltik le éppen azt a torrentet,így csak így tud megoszlani a sebessége

2012. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A torrent sebességét több dolog befolyásolja. Ha nem állítasz be pluszban semmit, a szolgáltató nem korlátoz és nem vagy passzív akkor minden lehetőség megvan rá hogy akár teljes sebességgel tölts. Ez nem ugyanaz, hogy akkor mindig annyival is fogsz, mivel a kapcsolódó tagok száma, sebessége és elérhető sávszélessége is befolyásolja azt.


Hatásos módszer az, ha nagyobb csomagra fizetsz elő, a szolgáltató nem tilt vagy meg tudod kerülni illetve nyitott portokon kommunikál a kliens.

Nemzetközi torrentoldalnál az sem mindegy hogy mikor töltesz, hiszen amikor nálunk csúcsidő van, akkor a világ más részén lévő tagoknak lehet nem, ami szintén befolyásolja a tagok számát, sebességét.

2012. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!