Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IP címet hogy lehet megszerezn...

IP címet hogy lehet megszerezni? Többi lent:

Figyelt kérdés
Pontosan nekem ahhoz kéne, hogy egy személyt megtaláljak hogy hol netezik/tartózkodik ehhez kénen nekem segítség.

2012. szept. 14. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az IP címet ha meg is szerzed, nincs olyan szolgáltatás (amit bárki elérhet), ami neked pontosan megmondja hogy hol tartózkodik az illető.

A routerek útvonala alapján meg lehet becsülni, de sokszor csak egy több tíz-száz km-re lévő alközpontig jut el a nyomkövetés, és azt jelöli meg.


Példa: egyik megyeszékhelyen netezek, az IP-bemérő program térképe szerint egy másik megyeszékhelyen vagyok. Ha belegondolsz, egyik sincs olyan közel az országban egymáshoz, hogy hiteles legyen a mért eredmény, és sokat tévedhetnek.


Más dolog, hogy aki proxy-t és egyéb IP-címet rejtő szolgáltatást vagy programot használsz, lehet hogy más országban vagy földrészen lesz azonosítva, miközben nem messze kapcsolódik tőled.

2012. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. szept. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!