Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy elromlott...

Honnan tudom hogy elromlott az alaplap? Milyen jellemzői vannak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ez fogos kérdés

de nincs jellemzője

2012. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik vagy instabill
2012. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
63%
Ha a csatlakozói nem müködnek vagy nem megfelelöen az milyen más hibára utalhat?
2012. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tehát mondjuk nem érzékeli, ha tölteni szeretném? Erre gondolsz a vezetékek érzékelésével kapcsolatban?

Mi instabil?

2012. szept. 12. 16:25
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

Igen

.

instabil lehet volt leadása, szenzorai, höfokai

vagyis rácsatlakozot hardvereket roszúl kezeli

így processzor, memória, stb...

.

Leginkább instabil jele hogy leál a gép hirtelen magától (persze táp hiba is lehet)

leál a gép kék képernyövel (BlueScreen) (persze ez is lehet más hardverhiba is) de ha pl USB t rádugsz és akkor fagy le áll le ad kék képernyöt szövegel akkor alaplap

lefagyás is lehet jele (de ram hiba is lehet)

.

túlmelegszik az alaplap oknélkül

.

lelasúl a gép ok nélkül és amugy más gépben memória és proceszor jó (persze lehet más is oka merevlmez is)

.

alaplapi pityogás, sípolás, csípogás ...

ez elégé komoly hiba jele de persze lehet oka egy egyszerü roszúl öszecsatlakoztatot hardver is vagy a hardver maga hibás

.

bekapcsoláskor mindég BIOS jön elö pedig beálítotad és alaplapi elem is új tehát nincs lemerülve

.

stb stb...

2012. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ohh nagyon köszönöm:)))
2012. szept. 12. 16:51
 7/12 anonim válasza:

Segítségetekre van szükségem

Aszamitogepem tönkre ment. Mikor bekapcsolom akkor elnézést hármat sípolni és amonitort se érzékeli a gép de a gép az működik mi baja lehet nagyon sürgős lenne ha tudnátok segíteni.

2015. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ram hiba
2016. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nyarierik123 válasza:

Nekem az a baja hogy csak az a LED ég ami azt jelzi hogy be van kapcsolva, a többi nem, a töltést felveszi,ezen a gépen van a fél életem, mi lehet a baja?

Sürgős!!

2017. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintetek mi lehet a baj?

IPhone 5s ha alap helyzetbe van akkor megyen és nem kapcsol ki,de ha valamit csinálok rajta akkor kb 2 perc után újra indul,de az adott oldal ..stb meg marad amin voltam,akku cserét javasolt mindenki mert nagyon gyorsan merült az is meg volt,de mindig csinálja,legújabb iOS van fent.

2018. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!