Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire jó a teveclub?

Mire jó a teveclub?

Figyelt kérdés

Azt megértem hogy valamiből a Teveclub üzemeltetőjének is fenn kell tartania az oldalt. De miért kell mindenért fizetni, azért hogy életben maradjon a tevém? Azt is megértem, hogy a való életben sincs semmi ingyen...Tényleg semmi értelmét nem látom...Biztos van, csak én nem értem.

Jöhetnek a szidalmazó kommentek.



2012. szept. 11. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Etetted,itatod,akkor életbe fog maradni,azért meg nem kell fizetni,kivéve ha nem ingyenes kaját akarsz neki adni..


Amúgy semmi értelme a teve clubnak,óvódások/gyerekek gyülekezeti helye már csak a gagyi chatje miatt is....

2012. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. van 1-2 huszonéves aki ilyennel játszik, azt hittem bármely korosztály játszhat vele...
2012. szept. 11. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárki játszhat vele. Az a tamagochi utódja. Az is népszerű volt. Hasonlóan vannak állatneveldék, gazdálkodós farmerozós oldalak. Ez csak annyiban jó hogy lekötöd magad vele. Anyagilag csak az üzemeltetőjének éri meg vagy neki se...
2012. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Anno két csajt is felszedtem itt. :D
2017. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!