Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom csatlakoztatni a...

Hogy tudom csatlakoztatni a kamerát a számítógéphez?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a régi kamerámat. Sony Hi8 tipusú, kis kazettás. Az érdekelne, hogy fel e tudom valahogy játszani PC-re a felvételt ami rajta van. Van hozzá kábel, amivel TVhez köthetem, és a PC cuccai között találtam egy olyat, amit a videó kártyámhoz köthetek és a végén olyan színes végek vannak, amire ráköthetem a kamerát, mintha a TVre kötném. Bocs, de nem vagyon egy műszaki zseni...

Milyen módon oldható meg? Előre is köszi!



#kamera #Sony #felvétel hi8
2012. szept. 10. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni.De van jó hírem is van rajta usb csatlakozó amivel egyszerűbb lesz.Amire szükséged van az VideoWave (software), USB driver amit elvileg adtak is vele de ha nincs meg sebaj mert a sony oldalán megtalálod.
2012. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezen a típuson nincs USB nyílás. Esetleg más megoldás?De azért köszi!
2012. szept. 10. 17:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Sony CCD-TRV428E
2012. szept. 10. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
egy ilyen átalakítóval nem lehetetlen: [link] hasonlót használ ő is http://www.youtube.com/watch?v=HhxctAwnffc
2012. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!