Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadozik kb 2 percenként...

Miért akadozik kb 2 percenként a laptopom?

Figyelt kérdés
Főleg film, zene lejátszás közben folyamatosan beszaggat a vadi új laptopom. Nagyon erős proci, videókártya van benne, 500 giga szabad hely, vírusírtó van, és szinte semmit nem csináltam még vele. Megfigyeltem úgy, hogy csak egy zene van megnyitva, és amikor beszaggat, a proci terheltsége az állandó 2%-ról egy pillanatra megugrik kb 40%-ra, majd vissza. Miért szaggat be a gép, ha akár 40%-on is van a proci, és mi terhelheti le folyton ennyire?

2012. szept. 9. 16:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, csináltam töredezettség mentesítést és mély vizsgálatot is, semmi változás.
2012. szept. 9. 16:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát tedd újra a windows-t, vagy amit használsz, és utána nézd meg mit csinál. Ha nem megy így sem jöhet a szerviz!
2012. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!