Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?...

Mi lehet a baja a laptopomnak? valaki legyen szíves segítsen ha tud! Nagyon sürgős.

Figyelt kérdés

tegnap többször is csak úgy random elkezdett egyeseket irogatni hosszú sorokban. gondoltam vmi vírus (mert az utóbbi időben többször belassult vagy le is fagyott), de a vìrusírtó nem talált semmit.

ma reggel próbáltam bekapcsolni és nem működtek a b v és y betűk. b betű van a belépési jelszavamban is, úgyhogy belépni sem tudtam. lehet, hogy ez csak a billentyűzet hibája? de mitől hibásodhatott meg?

és mit csináljak most? van mód belépni jelszó nélkül?

esetleg újra kellene telepíteni? (nekem persze nincs telepítő lemezem...)

hova vigyem így vasárnap délelőtt, hogy megcsinálják?



2012. szept. 9. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

USB billentyűzettel sem tudsz belépni? Nem ömlött rá valami a billentyűzetére?

UI.: esetleg ha megírod hogy hol lax, akkor talán nem piripócsi szakik jelentkeznek, hogy a vasárnapi leves előtt még megcsinálják!

2012. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami elromolhat el is romlik csak idő kérdése.Probálkozz egy usb billentyűzettel.
2012. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi!

pesten lakok, ès a laptopomon kívül semmim nincs. se usb billentyűzet, se semmi más amit használni tudnék (csak telefon).

és természetesen lány vagyok, úh mégcsak nem is értek hozzá túlságosan...

2012. szept. 9. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányság és a számítógépes tudás nem függ össze, csak ha elhiszed, hogy nem értesz hozzá!

Holnap vidd be egy szervizbe!

2012. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még garanciás, és pl DELL, vagy HP, csak hívd fel a telefonszámot, amit adtak a garanciapapíron, vagy ahhoz a papírhoz. DELL (amennyiben újabb fajta DELL) esetén a szerelő rövid időn belül kiszáll és meg is csinálja egy órán belül, ha HP-d van, a futár elviszi a szakszervizbe.


Ha ezek egyike sem, keress egy ismerőst a telefonkönyvedben és tárcsázd fel, hogy help kell. :) Mennék én is, csak nem is ismerlek, meg pesti sem vagyok...

2012. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, így egyre kevésbé vagyok kétségbe esve
2012. szept. 9. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!