Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mondtok nekem olyan játékokat...

Mondtok nekem olyan játékokat amik tök mind egy milyenek csak lehessen ketten játszani (1 gépen)?

Figyelt kérdés
valami jó szórakoztató játék.. nem baj ha egyszerű csak lehessen vele 1 szerre ketten játszani

2012. szept. 7. 19:51
 1/5 anonim válasza:
1 v 2 gépröl?
2012. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lego Racer, Lego sorozat bármely tagja. Need For Speed néhány tagja. Heroes sorozat.
2012. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocs nem látam a végét és azokon kívül amit a 2.es írt még a flash játékok közt egy csomó meg a moorhun kart 2
2012. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi eddig. mondhatok még olyat is mint pl fifa.. 1 gépről megy és kar segítségével lehet 2 en :d
2012. szept. 7. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
ToCA Racer Driver 3-ban osztott képernyőn játszhatsz, több tucatnyi autós versenyeken.
2012. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!