Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni egy HP Pavilion g6-2100 sh (B7F99EA) tulajdonostól, hogy található-e a notebookban AMD Radeon HD 7670m-es videókártya, vagy csak az integrált 7640g?

Figyelt kérdés
Ugyanis láttam, a HP hivatalos oldalán, hogy kéne benne lennie, de az egyik boltban, ahol szeretném megvenni, azt írják, hogy csak a processzorban található integrált kártya van benne. Ebben a kérdésben leginkább csak azok tudnak segíteni akiknek ilyen laptopjuk van és megnézték, hogy van-e benne 7670m-es kártya. (Egy mellékes dolog pedig az lenne, hogy a dobozán rajta van ez az információ, vagy csak az van ráírva, hogy AMD Radeon?) Előre köszi!

2012. szept. 5. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

minden oldal ahol kapni lehet VGA típus: AMD Radeon HD 7640G + 7670M dupla GPU (1GB DDR3 saját) és 160-170 az ára ha a tied olcsóbb akkor ott van a hiba.

2012. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de akkor elküldöm konkrétan... :D

[link]

2012. szept. 5. 18:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Utána jártam rendesen mindennek, számomra ez a bolt lenne elérhető, valamint ma voltam bent, megkérdeztem, mert nagyon elbizonytalanított a dolog... Eleinte azt hittem egyszerű elírás, de most, hogy bent voltam, még jobban nem tudom, hogy mi van, mert a dobozán rajta kéne lennie, de csak annyi van rajta, hogy AMD Radeon és még a BIOS-ban sem ír semmit a videókártyáról, egyéb dolgokat, processzort, memóriát ír, de ezt az egyet nem... (A boltban próbáltak utánajárni) Ezért szeretnék egy ilyen laptop tulajdonosától segítséget kérni, hogy ennek a két dolognak az ellenére van-e benne és, hogy nekik is csak annyi van ráírva a dobozára h AMD Radeon ?
2012. szept. 5. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg ilyen laptoppal rendelkezem, és elvileg van benne. A DxDiag mutatja. Matrica: AMD Radeon - Dual Graphich enabled.

Viszont az igazsághoz hozzátartozik, hogy alapból az integrált kártya dolgozik, nagyobb terhelésnél besegít a 7670.

2012. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!