Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb mennyibe kerül 1 jóminőségű...

Kb mennyibe kerül 1 jóminőségű laptop? A laptop van olyan jó mint a sz. Gép?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából 100-120 ezerért már kapható olyan, ami megegyezik egy jóféle asztali géppel, tudás, memória, stb. alapján. Vannak persze komolyabbak is, a határ a csillagos ég.

Nézz szét itt: www.laptop.hu

A Laptopkeresőben beállíthatod, mit keresel, van-e olyan áru, ami magában foglalja a tulajdonságot.

2009. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100-120-ért maximum netbookot kapsz, vagy egy böszöm, régi gépet. Laptop NEM lesz soha olyan jó mint az asztali gép , legalábbis teljesítményben. Neked mire kell? Ha hordozhatóság a lényeg, akkor netbookot vegyél kb 100ért, ha hordozhatóság, de közben egyetemre jársz, szóval nagyobb kijelző kell akkor 150ért érdemes subnotit venni. Ha a hordozhatóság annyira nem fontos, de szeretnél pl jóminőségű filmeket nézni, régebbi játékokat futtatni akkor 170-180 körül vannak jófélék, nem olyan erős videokártyával. Ha a hordozhatóság szintén nem fontos, de erős multimédiás képességek kellenek akkor 200k-tól a végtelenig vehetsz nagydarab, játékra is alkalmas gépeket, de ezek sose lesznek olyan erősek mint egy olyan asztali amit annyiból ki lehetne hozni. Pl egy 250 ezres játék laptop asztaliban 150ből megvehető simán, 250 ezerből pedig olyan asztalit hozhatsz össze, hogy az 3 évig mindent visz ultra highon:D Ha a hordozhatóság és a megbízhatóség számít akkor 130-tól milliókig lehet venni business notikat, IBM, Lenovo, ezek nagyon strapabíróak, évekig bírják könnyedén, de játékra alkalmatlanok. Remélem segítettem.
2009. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól írta az előző válaszoló,100 környékén van netezéshez is kiváló laptop,és hogy jobb e mint az asztaligép? Én biztos,hogy hagyományos gépért soha többet nem adok pénzt.Az a múlt,a jövő a laptopé.Akárcsak monitorban a képcsöves és a sík között sem kérdés,hogy melyik a múlt és melyik a jövő.
2009. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen-igen, asztali pc-t soha többet ne vegyél. Felháborító, hogy ha elromlik garin túl a vga, akkor 10 rugóért lehet egyet venni, és nem kell az egész gépet kicserélni. Felháborító, hogy ha elromlik a monitor, akkor nem kell 100k+-t fizetni a javításért!

Csak át akarnak vágni az asztali gépekkel, nehogy rájuk nézzél.

2009. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké köszönöm am azért szeretnék laptopot mert használnom kell a munkámhoz de szinte csak este vagyok otthon..
2009. júl. 28. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy HP compaq 6720s lapim van, anno 1 éve kb. 130ezerért lett véve.

Hogy megegyezik e egy normális számítógép teljesítményével? A válaszom, mindenképpen. 1.8ghz-es Intel Centrino DualCore proci, 256mb-os intel videokártya, 2 giga RAM és HD kijelző. Ezek amik jellemzik a gépet. Szerintem ez már vetekszik egy jobb asztali géppel, kivéve, ha játékfüggő vagy, de kétlem, mert írtad, hogy munkához kell.

2009. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy jobb-e, hogy mire használod.
2009. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az asztali gépet,csakis laptopot vegyél.
2009. júl. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm:D

tuti h laptopot veszek:D

am nekem főleg a netmiatt kellene de az öcsém miatt jóljönne a videókártya h tudjon rajta játszani ha én épp nemhasználom..

2009. júl. 29. 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Van a laptopban videó kártya ! A játékok zöme is fut rajta !
2009. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!