Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft tekkites szervernél...

HaliHUN kérdése:

Minecraft tekkites szervernél hogyan tudom elérni, hogy egy Hamachi IP-n is el lehessen érni, és egy Tunngle-s IP-n is?

Figyelt kérdés
Már próbáltam, hogy nem írtam ip-t a props-ba, de nem segített.

2012. szept. 3. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy hamachi, vagy tunngle, vagy router ip vagy más, olyan nincs hogy jó most akkor legyen ezen a kettőn elérhető.
2012. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wolfenstein2000 ***** válasza:
aha, lehet. sajnos ez bezavarhatja a szervert egy kicsit. meglehet azt is hogy pl. lan ip-címen keresztül is ellehessen érni és hamachin keresztül is. gondolom portforwardot kell csinálni azért hogy ellehessen érni Tunngle IP címen keresztül is. Ezek után az IP cím helyére SEMMIT nem kell beírni, mint ahogy azt próbáltad. így portforward után akár a saját (vagy a router IP-je nemtudom) IP címedre is lehet csatlakozni.
2012. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!