Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepítése után...

Windows 7 telepítése után nőhet a videókártya mérete?

Figyelt kérdés
Nem rég feltelpítettem a Windows 7-et.2048 mb-s kártya van benne.Miután elkészült a teljes telepítés(beleértve frissítések,alapprogramok,böngészők,vírusírtó stb.)lefuttattam a directx diagnosztikát hogy megnézzem automatikusan települt-e a directx 11 vagy külön kell-e felrakni.Nézem közbe a videókártya adataid, összes memória:2048 mb helyett 3790 mb.Ez hogy a fenébe lehet?Kérésre készíthetek fotód a dobozról és a diagnosztikáról.[Windows 7 Ultimate 64-bit(SP1 még nincs telepítve)]
2012. szept. 2. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a videókártya RAMját hozzáadta a rendszer memóriához. Nem kell megijadni, a RAM gyorsabb, mint a HDD. Ha pedig kihasználatlan, miért ne használhatnánk ki?
2012. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi az hogy a videókártya RAM-ja.Ezt nem értem most akkor annak is van RAM-ja vagy mi?Az igaz hogy a 64 bit miatt az eddigi 3200 mb rendes RAM-ot felengedte 4096 mb-re de a kártya többet nőtt ennél.
2012. szept. 5. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, például:


[link]


például ennek a kártyának is (benne van a nevében), 1GB DDR5 RAM-ja van.

2012. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát a kártyánál ez az összes memóriát jelenti pl.512-es vagy 256-os?De az eslő válaszolót még mindig nem értem.A merevlemeznek ennek mi köze van ehhez és mien kihasználatlan hely?
2012. szept. 6. 21:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Én most csak azt akarom megtudni hogy miért nőtt és ezt én olyan értelemben hogy valamilyen játéknak meg van adva hogy pl minimális gépigény 1024 mb-s kártya,de hogyha nekem ez most ott 2048-ról átváltott 3790-re akkor pl jobban futtnának-e a játékok vagy csak ezt láttatja velem a gép.
2012. szept. 6. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!