Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » T-Home SAT TV használható-e?

T-Home SAT TV használható-e?

Figyelt kérdés
Van egy komplett vevőegységem, csak a szolgáltatás le lett mondva. A kérdésem az lenne, hogy ezt tudom-e még valamire használni? Vagy csak magát az antennát.

2012. szept. 1. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Magát a beltéri egységet már nem tudod használni, mivel a kártya ami benne volna, hozzá volt párosítva. Viszont az antennát tudod használni, akár szabad csatornák fogására. Csak kell szerezned egy FTA csatornákat is vevő beltérit, és pl. a ASTRA 19.2 műholdra állítani.
2012. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy másik beltérivel tudnád használni az antennát. Egyébként ezt a beltérit is lehet használni csak találj hozzá egy olyan személyt aki feketén megbuherálja úgy hogy használható legyen. Én valahol még úgy 1-2 éve olvastam neten hogy volt egy emberke aki rájött arra hogy ezeket a beltériket hogyan lehet úgy meghackelni hogy előfizetési díj nélkül lehessen használni azokat. A trükk valami olyasmi volt hogy egy biztonsági kódot kellett megadni ami feloldott benne minden letiltást, ezután a kártyaolvasó panelba ki kellett kötni 3 drótot, abból az egyiket teljesen ki iktatni a másikat meg az alaplapba kellett áthúzni valami chipre rá, a 3. drótnál meg valami olyasmi volt hogy azt az antenna panelra kellett ráforrasztani még pluszba. Persze ez csak néhány apró emlék ami rám ragadt senki ne próbálja! Ezen kívül még rengeteg olyat írt hogy ezt meg ezt átalakítani erre meg erre meg még minden egyéb volt benne ami nekem kínai volt és így vagy 500 csatornát lehetett fogni szinte minden hasonló szolgáltatótól. Ilyen trükköt is lehet ám csinálni, de jobb egy olyan embert találni aki keni vágja ezt mert csak úgy ilyet senki nem fog csinálni mert ILLEGÁLIS! És ne kérdezze tőlem senki hogy pontosan hogyan kell hol találtam ezt, mert a válaszom az hogy nem tudom én valamikor a neten turkáltam és teljesen véletlen bukkantam rá erre és csak futólag olvastam el.
2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kgpassat válasza:
Ha gondolod, a szabadon foghatókhoz tudok beltérit.
2012. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. szept. 3. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!