Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Probáltam a Minecraftban...

Probáltam a Minecraftban bukkitos szervert csinálni de belementem és azt irta ki hogy nyomjak meg egy bilentyüt meg nyomtam és ki dobot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 18:36
 1/3 Argloss ***** válasza:
Biztos írt ki mást is. Mondjuk azt, hogy nem találja a craftbukki.jar-t, mert mondjuk nem nevezted át. Vagy esetleg azt írja ki, hogy nem találja a javát, mert nincsen oda telepítve ahová megadtad.
2012. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A megadot nevet (java-Xmx1024M-Xms1024M-jar) a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső parancsként, futtatható programként és kötegfáljként. Ezt irja ki . Bocs hogy nem

írtam edig .

2012. szept. 28. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne azt írd, hogy java, hanem hogy %programfiles%\java\jre7\bin\java.exe, vagy 64 bites gépen %programfiles(x86)%\java\jre7\bin\java.exe, ha a java 32 bites. Ha java 6-od van, akkor frissíts, vagy jre7 helyett jre6-ot írj.
2013. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!