Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen notebook lenne jó nekem?

Milyen notebook lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék notebookot venni, de nem igazán tudom, hogy a sok leírás mit is jelent náluk. Amihez kellene nekem leginkább: netezés, online filmnézés, szöveg,kép stb. szerkesztés, cd-dvd írás, esetleg egy-két játékot raknék rá és memóriakártya-olvasó is nagyon jó lenne, ha lenne benne (habár lehet az már mindegyikben van)

Tudnátok konkrét márkát és típust ajánlani? Pénzkeret igazából nincs, mert összegyűjtöm és utána veszem csak meg,mert úgy gondolom hiába veszem meg az olcsóbbat ha nem tudom használni.

Szóval márkák, típusok, esetleg linkek?



2012. aug. 30. 16:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és persze azért nem a leggagyibbat szeretném, hanem azért olyat, amit tudok jó pár évig használni.
2012. aug. 30. 18:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Pénz kérdés.
2012. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!