Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notch az álszent (bővebben lent)?

Notch az álszent (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Még régen, amikor még nem játszottam a Minecrafttal kíváncsiságból felmentem a Minecraft honlapjára, ahol rajta vannak a készítők bejegyzései, twitter, stb.. Találtam is egy Notch-féle bejegyzést, hogy mennyire utálja azokat a játékokat, amiket ingyenesnek mondanak, aztán sokszoorannyit fizetsz, mint amennyibe egy egyszer-megvevős játék kerülne (a címe a bejegyzésnek "I hate Free to Play" volt, azt hiszem).

Eddig minden oké, ez szerintem is szemétség, DE azt írta az új játékához (0x10c), hogy az Egyjátékos mód ingyenes les, DE A MULTIÉRT HAVIDÍJAT KELL FIZETNI ( [link] Mi a véleményetek? Én néztem el valamit, vagy ez tényleg így van?



2012. aug. 29. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó, de az a "Free to Play" nem ezt jelenti.


Hanem az olyan játékokat, amit ingyen játszol, de az extra tartalmakért, pl jobb cuccok, több tárgy stb... kell fizetned.

Azokat utálja és nem azt aminek mondjuk a multija havidíjas.


Ezzel amúgy egyet tudok érteni.

Nincs annál nagyobb lehúzás és szívás, amikor játszanál, de az ellenfeleid fizettek és sokkal jobb cuccaik vannak/gyorsabban fejlődnek.

2012. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze ezzel én is egyet értek, ez a legrosszabb verzió. De szerintem az se sokkal jobb, ha vagyonokat költesz minden hónapban. tegyük hozzá, hogy még nem lehet tudni mennyi az az annyi.
2012. aug. 29. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Most mit szórakozik, már megvetted azt a rohadt játékot, minek a havidíj? Egy csomó ember ott fogja így hagyni a játékot...
2012. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen rájött, hogy így sokkal több pénzt kereshet, ennyi. Még szerencse, hogy biztos lesz illegális változat! ;)
2012. aug. 29. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nincs még elég pénze 7,205,923 eladott példányából?
2012. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jogos, de azért ha tegyük fel választhatnál, hogy 1,000,000,000 Forintod legyen, vagy 1,500,000,000 akkor te is a másodikat választanád. Tegyük hozzá szerintem így nem fogják sokan venni.
2012. aug. 29. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miből, mert ha mondjuk megdolgoznék érte, akkor nyílván a több kéne, de ha nem érdemlem meg, akkor inkább a kevesebb...
2012. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor rendes ember vagy. XD
2012. aug. 29. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!