Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebook honnan szedi, hogy...

A facebook honnan szedi, hogy én kiket ismerhetek?

Figyelt kérdés

Újdonság nekem a facebook, szóval lehet, hogy tök egyértelmű dolgot kérdezek.


A nyitóoldalon, az "üdvözlünk" résznél az első pont, hogy ismerősök keresése.


A második, hogy "adj hozzá embereket, akiket ismerhetsz". Na már most a listában van egy csomó ember akit tényleg ismerek, de ezt a facebook honnan tudja, mikor nem írtam be se a gimimet, se semmit és még nem jelöltem be senkit??


Előre is köszi a válaszokért, felpontozom őket!


2012. aug. 29. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A megadott lakóhelyed közelében lakókat rakja oda gondolomén.
2012. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán, mert ezek az emberek tőlem legalább 100 kilométerre vannak, rádaásul nem is adtam meg lakóhelyet eddig...
2012. aug. 29. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a facebook adatokat gyűjt. A nem regisztrált emberek is sokszor kapnak meghívót, hogy van 25 ember akit ismersz. Egyszer talán említették a neved valahol vagy hasonló, esetleg az email címed találta meg a keresőrobotjuk.

Ez egy ilyen szemét rendszer, próbálj meg minél kevesebb személyes dolgot megosztani.

2012. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fú köszi a választ!


És akkor ez azt jelenti, hogy ezek az emberek, akiket nekem a facebook javasol, hogy ismerhetem őket, nekik is jelzi a facebook, hogy beregisztráltam?


Mert van olyan a listában, akivel én nem akarom tartani a kapcsolatot.

2012. aug. 29. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
külön nem jelzi, max feldobja majd az ajánlatok között nekik is a neved. de ha bejelöl ismerősnek akár azt is beállíthatod hogy ugyan annyit lásson a dolgaidból mintha nem lenne ismerősöd, de a tudat, hogy az ismerősöd és nem törölted őt megnyugtatja majd :D szóval érted :)
2012. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!