Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A vinyóval lehet gond?

A vinyóval lehet gond?

Figyelt kérdés
amikor először feltelepítették az új gépemet minden rendben fel ment.a játékok is simán felmentek rá és mind rar file-t ki tudtam bontani gond nélkül.aztán 1szer elszállt a vinyóm és én újra raktam ismét win7-l a gépet és akkor aa játékok telepítésénél állandoan isdone.dll hibával kidob pedig nem1 ismerősömnek gond nélkül fel ment. ugyan ez a helyzet a winrar file-k kibontásával.a játék isoja többb kiseb file-ra van szedve amit k kel bontai hogy megkapd az isot és én ebből jó ha 10-ből 1-t kitok bontani pedig a kommentekből ítálve(mindig torrenten szedem a játékokat) tökéletesen működik mindenkinél? ilyenkor mit lehet tenni?
2012. aug. 27. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

" én ebből jó ha 10-ből 1-t kitok bontani"'


Miért, mi a hibaüzenet? Anélkül nehéz...

2012. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a kötet sérült.. de ez a hiba csak nálam áll fent szal nemtom mivan
2012. aug. 27. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet vinyó vagy kábel hiba, de lehet gond a RAM-al is.


RAM teszt: [link]

Ezzel a RAM-ot teszteled, mert lehet az is a gond. Ha a RAM jó, akkor marad a vinyó vagy a kábel. Ehhez kábelcsere kéne.

2012. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
töltsd le a .dll fájlt nekem is hány telepítésnél volt gond
2012. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennek ehhez semmi köze. Ha sérült a kötet az annyit jelent, hogy a fájl hibás. Ez lehet attól, hogy eleve már így került fel, de ezt kizártuk. Hibás letöltés lehet Vinyó, kábel vagy RAM gond... De mrá írtam...
2012. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
am és ezt hogy kell használni?
2012. aug. 27. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Letöltöd a 4.0-ás ZIP fájlt, amit ha kibontasz, kapsz egy ISO-t. Ezt CD-re írod képfájlként - újraírhatóra, hogy ne kelljen kidobni a CD-t - és bootolsz róla. A teszt automatikusan indul és ha 100%-ig elér - fent látod - akkor végzett. Ha közben hibasorokat látsz, akkor esélyes, hogy a RAM-od a rossz...
2012. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pendrive-ra nem lehet rádobni?
2012. aug. 27. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:

De, csak akkor azt is bootolhatóvá kell tenni és a lapodnak is támogatnia kell.


Ha esetleg van Hiren's bootCD-d akkor azon is van memtest...

2012. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a lapom támogatja meg már párszor bootoltam róla
2012. aug. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!