Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek iPad vagy Laptop?

Szerintetek iPad vagy Laptop?

Figyelt kérdés
160000 Ft értékben szeretnék vagy iPadot vagy Laptopot venni de nem értek hozzá melyik lenne jobb. Szerintetek ?

2012. aug. 26. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Laptop.

Mit kezdenél az iPaddal?

G.

2012. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kis kiegészítés: Ha mindegy, hogy asztali PC vagy Laptop, akkor viszont asztali. Jobb az ár/teljesítmény arány.

G.

2012. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Laptop+1
2012. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megéri a laptop mert több dologra lehet használni !
2012. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettetek de +1 kérdés milyen márkára szavaztok
2012. aug. 27. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Márkákban nem vagyok otthon. Ha felteszel egy kérdést, hogy "Milyen laptopot ajánlanátok x ezer forintból?", biztosan kapnál jó válaszokat.

Viszont én még mindig azt mondom, hogyha nem cél a mobilitás, akkor asztali PC.

G.

2012. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Először is van más gép a házba?Mert ez attól függ mire akarod használni.Pl.ha azt akarod,hogy kimész a városba,képeket nézegettek,videót,filmet néztek haverjaiddal,akkor talán hordozhatóbb az iPad.

Ha komolyabb dolgokat akarsz,komolyabb progikat futtatni,stb. és nincs más gép a házba,akkor először laptopot vegyél.Én pl. úgy megyek hogy mindig azt használom ami a legkényelmesebb.Nekem először volt egy laptopom,azt ellszállt,utána jött egy normálisabb PC,most azt használom..(akarom cserélni laptopra),most PC mellett még van két ilyen komolyabb kütyüm,egy 8"-es android tabom és egy SGS2 telóm.Mikor melyik van kéznél/kényelmesebb,azt használom.Én azért szavazok laptop mellett,mert játszást már nagyon hanyagolom,nagyon ritkán játszok,szeretek úton lenni,akárhol hozzáférni géphez.Ameddig csak egyedül a gép volt,addig nagyon idegesített hogy nem tudom vinni magammal.Nekem a hordozhatóság fontos,szóval én asztali gépet csak akkor ajánlom ha gamer vagy,és ha egyáltalán semmilyen gép nincs a házba akkor először a laptop mellett dönts!

2012. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!