Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véleményt/ kritikát szeretnék...

Véleményt/ kritikát szeretnék a blogomról. Mit csinálok rosszul/ jó?

Figyelt kérdés

kezdő blogos vagyok és jól jönne a vélemény kritika :)

előre is köszi



2012. aug. 24. 23:06
 1/9 A kérdező kommentje:
a blogom : [link]
2012. aug. 24. 23:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Rossz helyesírás, smileyk... túl sok, nem bírom tovább olvasni.
2012. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Az eggyik barátnőmtől kaptam kölcsön a könyvet, és hát hogy is mondjam elég sok előítélettel kezdtem neki az olvasásnak"


"eggyik" ??O.o a hunger gamesra előítéletek? hányok..

2012. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi majd próbálok rá figyelni a téma ?
2012. aug. 24. 23:20
 5/9 A kérdező kommentje:
egyéb vélemény ?
2012. aug. 24. 23:31
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként az mi a gond azzal hogy előítélettel kezdtem neki az olvasásnak ? elsőre nem volt szimpi, miért baj az ?
2012. aug. 24. 23:38
 7/9 anonim válasza:
nekem őszintén szólva azért nem jött be a blogod,mert nem köt le a témája,olyan semmitmondó..bocsi
2012. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nincs nagy baj a blogoddal! Sajnos az emberek csak lehúzni tudják mások dolgait, ahelyett, hogy megpróbálnának ők is valamibe energiát fektetni. Ráadásul azért írtál, hogy még jobb lehess, ezt is értékelni kellene. Szerintem érdekesebb lenne, ha írnál kicsit a belső világodról is, nem csak arról, hogy mit csinálsz. Gondolataid a világról, az emberekről.. DE várd ki míg eszedbe jut valami, és csak akkor írd le, mert ha erölteted az meglátszik. Sok sikert!
2012. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 2. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!